Sezoni 6 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 1

9714

Ndërsa Barry dhe Iris përballen me humbjen e vajzës së tyre, skuadra merret me kërcënimin e tyre më të madh - që kërcënon të shkatërrojë të gjithë qytetin. Killer Frost ka një konflikt me vdekjen që do të ndryshojë marrëdhënien e saj me Caitlin. përgjithmonë.