Sezoni 6 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 1

9054

Bjorn ka probleme me përgjegjësinë e mbretit dhe nuk mund të mbështetet tek Lagertha sepse ka planet e saj. Ivar përfundon në Kievan Rus dhe përballet me drejtuesin e paparashikueshëm, Princin Oleg.