Sezoni 6 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 1

26698

Me Morganin në zonën e sigurt, Rik dhe të tjerët mendojnë një plan për të larguar një turmë të infektuarish nga Aleksandria, por diçka e vë gjithë komunitetin në rrezik.