Sezoni 6 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 6 – Episodi 10

12340

Ndërsa Ivari dhe Igori vazhdojnë komplotin kundër Olegut, Mbreti Harald dhe Bjorni bëjnë përgatitje të mëdha për t’u mbrojtur kundës sulmit, por përpjekjet e punës së tyre të shpejtë mbeten për t’u parë.