Sezoni 6 - Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 10

10096

Gjatë një furnizimi, Rik dhe Deril kryqëzojnë rrugëtn me një të mbijetuar të ri i cili zbulon një botë krejt të re jashtë Aleksandrisë, Karli e merr veten nga lëndimi...