Sezoni 6 – Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 11

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 11

1802

Ubbe, zbulon të vërtetën e Kjetillit në Islandë dhe duhet të marrë një vendim të vështirë. Beteja kundër rusëve, sjell pasoja të rënda.