Sezoni 6 – Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 11

9799

Jesusi dërgon Rikun dhe grupin në Koloninë Hilltop, një komunitet paqësor eklipsuar nga fuqia e Negan dhe "Shpëtimtarët".