Sezoni 6 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 12

5979

Pas muajsh kërkime për Sue Dearbon, Ralph merr një udhëzim për vendndodhjen e saj dhe më në fund takohet me klienten e tij të humbur. Megjithatë, Sue refuzon të kthehet në shtëpi, tek familja e saj, dhe ndërkohë, e fut Ralphin në një aventurë guxuese. Iris përballet me një sfidë të re, ndërsa Barry merr përsipër një kërkesë të rrezikshme nga një burim i sigurt.