Sezoni 6 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 6 – Episodi 12

1307

Vdekja e Bjornit ndryshon çdo gjë. Olegu kthehet në Kiev dhe ekzekuton disa nga njerëzit e tij dhe perpiqet të manipulojë Hvitserkun.Ndërkohë Eriku fillon skemat për të vendosur kundra njëra-tjetrës Gunnhilden dhe Ingrid.