Sezoni 6 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 13

6105

Duke u ndjer i tronditur me të gjitha ndryshimet që nga Kriza, Barry zhvillon një eksperiment që shkon keq dhe shkon në botën e Gorillës Grodd; Iris punon me Evan për t'i shpëtuar Mirrorverse-ve.