Sezoni 6 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 13

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 6 – Episodi 13

1406

Mbahen zgjedhjet për sundimtarin e ri të Kattegat-it, por një vizitor i papritur prish procesin. Ivari vë në veprim planin e tij për të përmbysur Olegun.