Sezoni 6 - Episodi 13 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 13 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 6 – Episodi 13 (I FUNDIT)

780

Jaxi duhet të përballet me disa klientë të pakënaqur pasi shitja e armëve kalon përmes Mikes. Tara gjen një mënyrë për të shpëtuar nga burgu pa spiunuar klubin.