Sezoni 6 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 14

5528

Kid Flash kthehet në shtëpi si Zen dhe me marifete të reja. Wally i thotë Barryt që u kthye sepse mendon se diçka nuk shkon me Speed Force. Cisco kthehet nga misioni i tij për të gjetur faktet.