Sezoni 6 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 14


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 14

5789

Kid Flash kthehet në shtëpi si Zen dhe me marifete të reja. Wally i thotë Barryt që u kthye sepse mendon se diçka nuk shkon me Speed Force. Cisco kthehet nga misioni i tij për të gjetur faktet.