Sezoni 6 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 14

1626

Princin Igor e mirëpresin si hero në Novgorod, por përsëri në Kiev gjendja është e keqe. Kolonët e Ubbes janë shumë të lumtur për gjetjen e territorit të ri, por nuk është Toka e Artë që ata prisnin.