Sezoni 6 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 14

9566

Daryl Rosita dhe Denis dalin për furnizime, por jo çdo gjë shkon aq qetë sa pritej. Në anën tjetër Juxhin kërkon te provojë që ka ndryshuar dhe është bërë i dobishëm...