Sezoni 6 - Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 15


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 15

9629

Deril gjurmon Duajtin. Ndërkohë, Rik dhe Morgan dolën në kërkim për Karolën, ndërsa ajo e gjen veten ballë për ballë me "Shpëtimtarët".