Sezoni 6 – Episodi 16 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 16


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 16

5976

Carveri punëson Rag Dollin që të vrasë Joen. Singhu i propozon atij, futjen në programin e mbrojtjes së dëshmitarëve. Irisi fillon të ketë dyshime për Evan.