Sezoni 6 – Episodi 16 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 16

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 16

1573

Ivari dhe Hvitserku kthehen në Kattegat dhe turmat e zemëruara tallen me ta. Por, mbreti Harald, ka një plan tjetër. Ubbe dhe njerëzit e tij vazhdojnë të luftojnë për mbijetesë në mes të detit, ndërsa një perëndeshë, i ofrohet Hvitserkut për t'i lehtësuar dhimbjen...