Sezoni 6 – Episodi 16 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 16 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 16 (I FUNDIT)

11485

Për të shpëtuar një nga njerëzit e tyre grupi i Rikut i duhet të ndërmarrë një udhëtim jashtë mureve. Ajo eksperiencë do të ndryshojë jetët e tyre përgjithmonë.