Sezoni 6 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 17

6142

Pas ngjarjeve të fundit, Barry fillon të dyshojë për Irisin. Eva bën një lëvizje të guximshme. Barry zbulon të vërtetën për gruan e tij.