Sezoni 6 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 18

6261

Barry i drejtohet Hartley Rathaway për ndihmë kur Godspeed kthehet papritur. Pasi Barry kupton se një nga ndryshimet nga Kriza është se Flash dhe Pied Piper tani janë armiq, gjërat bëhen më të tensionuara.