Sezoni 6 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 6 – Episodi 18

1278

Ubbe arrin në një territor të ri, por së shpejti kupton se tashmë është pushtuar. Mbreti Alfred arrin të mbledhë trupat e tij.