Sezoni 6 – Episodi 19 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 19 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 19 (I FUNDIT)

9855

Barry merr përsipër një plan të rrezikshëm për të shpëtuar Irisin. Ralphi tenton të ndalojë Suen nga një gabim që mund t'i shkatërrojë asaj jetën.