Sezoni 6 – Episodi 19 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 19

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 6 – Episodi 19

1377

Në tokën e re, Ubbe dhe kolonizatorët përfshihen në një diplomaci të kujdesshme kur rrethohen nga vendasit. Në Wessex, Vikingët i zënë pritë ushtrisë Saksone, por Alfredi është i bindur që Zoti është me ushtrinë e tij dhe nuk pranon të tërhiqet.