Sezoni 6 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 2

7955

Barry lufton me fatin pasi shikon që vdekja e tij është e pashmangshme. Karriera e Ceciles si prokurore përplaset me parimet e saj kur një e akuzuar nuk është ashtu si duket.