Sezoni 6 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 2

8557

Lajmëtarë vijnë në Kattegat me lajme të dyshimta për Bjornin. Princi Oleg në Kiev prezanton Ivarin tek familja e tij.