Sezoni 6 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 2

13314

Ndërsa Riku dhe të tjerët e kryejnë misionin e tyre te miniera, Carol, Carl, Maggie dhe Aleksandrianët e mbetur duhet të mbrojnë zonën e sigurt nga sulmi i Ujqërve.