Sezoni 6 – Episodi 20 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 20 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 6 – Episodi 20 (I FUNDIT)

1309

Saga epike, që filloi me Ragnar Lothbrok, heroin e parë Viking dalë nga tisi i miteve dhe legjendave, përmbyllet me një episod sa mbresëlënës, aq edhe tronditës.