Sezoni 6 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 3

8018

Lagertha detyrohet të ndërmarrë veprime; Në Kiev, megjithëse Oleg vazhdon të jetë miqësor, Ivar është i vetëdijshëm për kërcënimin që Oleg i paraqet trashëgimisë së fronit; Bjorn i është përgjigjur thirrjes dhe i ka ardhur në ndihmë një armiku të vjetër.