Sezoni 6 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 4

7473

Përpjekjet e Barryit për të përgatitur Ciscon për të ardhmen nuk japin rezultat, ndërkohë që Cisco bën gjithçka ta shpëtojë atë; Ramsey Rosso përdor aftësitë e tij të reja vdekjeprurëse për të shpëtuar jetën e tij, ndërkohë që sakrifikon njerëzimin e tij në këtë proces.