Sezoni 6 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 4

10856

Rick dhe grupi i tij ngecin në një qytet rrugës për në Aleksandira; Ndërkohë, Daryl, Sasha dhe Abraham vazhdojnë të largojnë të infektuarit e mbetur nga qyteti.