Sezoni 6 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 5

7271

Besimi i Ciscos në aftësinë e tij për të përmbushur rolin e Berrit si Lider i Skuadrës përmbyset kur merr vesh për një vrasje tronditëse; Frosti Vrasës s'beson askënd veç vetes për të gjuajtur të rrezikshmin Ramsey Rosso.