Sezoni 6 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 5

7482

Mbretërit dhe kryetarët e Norvegjisë mblidhen së bashku në një ngjarje të pamenduar më parë, në zgjedhjen e Mbretit të Mbretërve, të gjithë Norvegjisë. Plani është të rrëzohet Princi Oleg. Fshati i Lagerthas është sulmuar, ndërkohë pritet kthimi i Bjornit.