Sezoni 6 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 5


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 5

10471

Rick dhe grupi i tij ngecin në një qytet rrugës për në Aleksandira; Ndërkohë, Daryl, Sasha dhe Abraham vazhdojnë të largojnë të infektuarit e mbetur nga qyteti.