Sezoni 6 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 6

7055

Barry përpiqet të përgatitë Elongated Man për jetën pas Krizës dhe pa The Flash, por Ralph i jep Barryt një mësim. Ndërkohë, Cecile përballet me momentin e saj të vetëzbulimit ndërsa ndihmon Chester P. Runk të rimarrë identitetin e tij.