Sezoni 6 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 6

7331

Bjorni detyrohet të veprojë shpejt pas zgjedhjeve për mbretin e ardhshëm të gjithë Norvegjisë. Banditët sulmojnë përsëri fshatin e Lagerthës. Ata besojnë tek fitorja por kur lufta zbret në një dyluftim vetëm me Lagerthën atëherë besimi venitet.