Sezoni 6 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 6

10181

Sasha dhe Abraham kanë mbetur të ndarë dhe presin që Daril t'i gjejë. Daril duhet të arratiset nga njerëzit që e kanë kapur dhe fillon të kërkojë shokët e tij. Dikush përgjigjet në radio.