Sezoni 6 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 6


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 6

10299

Sasha dhe Abraham kanë mbetur të ndarë dhe presin që Daril t'i gjejë. Daril duhet të arratiset nga njerëzit që e kanë kapur dhe fillon të kërkojë shokët e tij. Dikush përgjigjet në radio.