Sezoni 6 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 7

5789

Vdekja e Lagerthës i prek të gjithë dhe vrasësi nuk dihet ende. Funerali do të kërkojë një sakrificë dhe do të jetë më i madhi që ka parë ndonjëherë populli.