Sezoni 6 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 7

10249

Glenn dhe Enid kthehen në Alexandri. Ndërkohë tensioni mes Carol dhe Morgan rritet, teksa kopeja gjen rrugën për në zonën e sigurisë.