Sezoni 6 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 8

7369

Ndërkohë që Flashi lufton me Bloodworkun, Iris dhe Cisco përpiqen të kthejnë Barryn në kontroll të vetes përpara se të humbasë përgjithmonë. Ushtria e Bloodworkut vazhdon të shtohet dhe qyteti Central del jashtë kontrollit.