Sezoni 6 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 8

8446

Bjorn përballet me një vendim të vështirë. Ubbe dhe Torvi largohen nga Kattegat, në kërkim të tokave të reja dhe ndoshta miqve të vjetër. Plani I Olegut për pushtimin e Skandinavisë po merr formë, dhe Mbreti Harald zihet në pritë nga origjina misterioze e një grupi bastisës.