Sezoni 6 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 8

10336

Zombit tashmë janë futur në qytet. Të gjithë janë fshehur nëpër shtëpi. Rik po mendon një plan për të shpëtuar. Duket se ka ardhur koha që të zgjidhet çështja e pengut që mban Morgan.