Sezoni 6 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 9

9900

Deril, Abraham dhe Sasha përballen kundër Shpëtimtarëve. Në Aleksandri, Denise e gjen veten në duart e Ujkut Alfa, ndërsa Riku dhe grupi i tij kalojnë përmes turmës.