Sezoni 7 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 1

1590

Kur një eksperiment për të shpëtuar shpejtësinë e Barryt dështon, Nash Wells kërkon një mënyrë për të shpëtuar Flashin dhe bën me një plan të rrezikshëm; Irisi bën një ndryshim befasues brenda Pasqyrës.