Sezoni 7 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 1

3523

Pas vdekjes së Taras, Jaxi është i vendosur për hakmarrje. Wendi largohet nga qendra e rehabilitimit dhe zbulon Juicen që fshihet nga klubi.