Sezoni 7 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 3

9852

Negan merr Daryl te Sanctuary, shtëpia e Saviours. Ndërkohë, Dwight dërgohet në një mision për të kthyer një të arratisur nga grupi i tij.