Sezoni 7 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 4

1198

Abra Kadabra kthehet në Qytetin Qendror duke kërkuar hakmarrje për një gabim të paimagjinueshëm. Ndërkohë, një gjigant misterioz godet qytetin.