Sezoni 7 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 4

9381

Në Alexandria, Rick dhe njerëzit e tij kujtojnë humbjet që kanë pësuar, por ndërprehen nga një vizitë e papritur e Negan.